1xbet Şikayetleri

1xbet firması müşteri memnuniyetini en üst sırada tutmakta ve herhangi bir şikayet başvurusu olduğunda 24 saat içerisinde müşterisini madur etmeyecek çekilde çözüm üretmektedir. Dünya genelinde bir milyondan fazla kullanıcıya hitap eden 1xbet markası müşteri hizmetleri konusunda en kalabalık kadroya sahiptir.

Genel olarak internette şikayet sitelerini incelediğimizde özellikle Türkiye’deki kullanıcıların en büyük şikayet sebebi istedikleri zaman 1xbet giriş işlemini yapamıyor olmalıdır. Bu durumun firma ile bir alakası bulunmamaktadır. 1xbet platformunun giriş linkleri Türkiye’de BTK (Bilgi Teknolojileri Kurumu) tarafından engellenmektedir. Bunu aşabilmek için şirket değişken bir link altyapısı kullanmaktadır. Şayet sitemizi sık kullanılanlar menünüze eklerseniz bu konuda artık herhangi bir sorununuz olmayacaktır.

1xbet Şikayet Konuları Nelerdir

1xbet-sikayet1xbet kullanıcılar firmanın kimlik belgesi istemesinden dolayı dönemsel olarak rahatsızlıklarını dile getiriyorlar. Bu durum aslında firmanın tamamen haklı olduğu bir durumdur. 1xbet sitesi global anlamda hizmet verdiğinden Dünya’nın her köşesinden müşteriye sahiptir. Lisansı gereği Türkiye’de bir ofisi bulunmasa bile kendisinde hesap açan her müşterisini denetlendiğinden dolayı kayıt altında tutmalıdır.

Yani bu durumda siz Türkiye için rahatsız oluyor olabilirsiniz ama bu Dünya genelinde geçerli olan bir prosedür ve standart uygulamadır.

Oyuncuların para trafiğinin kontrolü ve hesapların güvenliği amacı ile 1xbet sizden gerekli gördüğü durumlarda sizin paranızın güvenliği için kimlik belgesi isteyebilir.

Bir diğer şikayet konusu hesaplara erişim kısıtlaması yada kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapılamamasıdır. Buradaki en büyük etken kayıt sırası esnasında e-posta ve cep telefonunun hatalı yazılmasından kaynaklıdır.

Normalde kullandığınız telefon yada pc haricinde farklı bir ip numarasından girseniz bile güvenliğiniz için 1xbet sizden sms yada e-posta doğrulaması isteyecektir. Bu yüzden bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz hesap güvenliğiniz için hayati önem taşır.

Bonuslar konusunda da bazı müşteriler şikayetlerde bulunmaktadır. Bunun en büyük sebebi bonus kurallarını okumadan bonus talebinde bulunmaktır. Eğer hesabınıza bir promosyon kodu tanımlatmak istiyorsanız öncesinde bunun şartlarını okumanız gerekmektedir. Her promosyon kodunun belli bir geçerlilik süresi ve kullanım şekli bulunmaktadır. Ancak bu yükümlülükler yerine getiridiği takdirde kazanmış olduğunuz para hesabınıza yatırılır.

Başlangıçta kabul etmiş olduğunuz bonus seçeneği daha sonra değiştirilemez ve iptal edilemez.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise siteye hangi yöntemle para yatırırsanız aynı yöntemle bu parayı çekebileceğinizdir. Eft ile para yatırırsanız kazancınızı sonradan kripto para birimi ile çekemezsiniz. Bu yüzden para yatırma işleminizden önce size sunulan onlarca seçenek arasından size uygun olanı seçmeniz gerekir.

Genel olarak gelen şikayet konuları şirketin işleyişi ile alakalı olmayıp kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır. Bu yüzden hesabınızı aktifleştirdikten sonra her adımda gerekli açıklamaları ve kuralları okumanız ileride yaşayacağınız sorunlara engel olacaktır.

1xbet size profesyonel bir bahisçi olabilmeniz için gerekli tüm doküman ve argümanları net bir şekilde internet sitesinde sizlerle paylaşmaktadır.